Wylewanie Posadzek Betonowych

Jak wygląda wylewanie posadzki?

Wykonywanie posadzek jest z pozoru prostą sprawą, ale wystarczą źle dobrane materiały, aby całość została słabo wykonana. Posadzka może być wykonana z półsuchej zaprawy podłogowej, jastrychu, czy betonu, ale wiele zależy także od sposobu jej wylewania i grubości. Każdy materiał wymaga innej techniki i umiejętności. Jeśli chodzi o beton, minimalna grubość to 12 cm, przy czym może być pompowana pompą do betonu lub układana własnoręcznie. Po tym kroku należy przejść do zawibrowania mechanicznego i zatarcia. Na tym etapie stosuje się także suche posypki utwardzające, aby posadzka ni uległa ścieraniu.

Gdzie zazwyczaj wylewa się posadzki?

Tego typu usługi posadzkarskie są najczęściej wykonywane w magazynach, garażach i halach, ponieważ są one solidne i odporne na ścieranie. Gwarantują one długotrwałe użytkowanie i świetnie spełniają swoją rolę w miejscach, w których niekoniecznie liczy się estetyka. Są one świetnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na wysokiej jakości i trwałości. Wylewanie posadzek jest kluczowym etapem, który wykonuje się przy konstrukcji podłogi. Jest bardzo istotnym elementem, który jest możliwy pod warunkiem odpowiedniego przygotowania posadzki. Jeśli wykonamy ją na źle przygotowanym podłożu, wówczas będzie ona słabej jakości, a co się z tym wiąże – będzie nietrwała. Na wstępnym etapie wiele zależy od pomieszczenia, w którym będziemy kłaść posadzkę. Sposób jego eksploatacji i przeznaczenie wpływają na rodzaj użytych materiałów. Jeśli chodzi o mieszkania, które znajdują się na parterze, na początek układa się warstwę izolacji termicznej, ze styropianu, który jest dość twardy i charakteryzuje się niską ściśliwością. Na stropach międzykondygnacyjnych używa się wełny mineralnej i styropianu akustycznego, aby wyciszyć dźwięki. Wokół elementów, które przeszywają konstrukcję podłogi, tworzy się dylatację, czyli szczelinę. Następnie na styropianie układa się podwójną warstwę folii PE, która zapewnia poślizg, ogranicza rozlanie się zaczynu i zapobiega przedostawaniu się wilgoci.

OFERUJEMY:

  • wylewanie posadzek
  • zalewanie fundamentów
  • zalewanie stropów
  • podbetony
  • podsypki pod kostkę brukową

ZOBACZ KTO NAS POLECA

wylewanie posadzek

posadzki

Pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie

Nasza firma doskonale wie, że posadzki maszynowe zapewniają idealne wykonanie podłogi. Jeśli zostanie ona zrobiona niedbale lub na nieprzygotowanym podłożu, wówczas będzie nietrwała, a efekt nam się nie spodoba. Świadczymy najwyższej jakości usługi, dzięki wykwalifikowanej kadrze i najlepszym maszynom, które są do naszej dyspozycji. Bardzo ważne są technologie i umiejętności pracowników wykonujących wylewkę. W swoich projektach wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty, ponieważ od nich w dużym stopniu zależy efekt końcowy. W dodatku posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę. Jeśli chodzi o posadzki betonowe, jesteśmy specjalistami, którym warto zaufać i powierzyć zadanie. Zyskaliśmy zaufanie klientów i prężnie się rozwijamy, aby w stu procentach spełniać ich oczekiwania.

Zadzwoń
+48 518 421 162
Zadzwoń